Уапсена полицајка, орално задоволувала колега во тоалетот во станицата - Откриена проституција со секс скандал на припадничка на српското МВР во Белград
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/26/22 10:04 AM

Уапсена полицајка, орално задоволувала колега во тоалетот во станицата – Откриена проституција со секс скандал на припадничка на српското МВР во Белград

Полицајката (27) од експлицитната снимка која неодамна ја шокираше јавноста во Србија, била пуштена да се брани од слобода откако била сослушана поради сомнение за проституција, дознава српски Курир!

Пред два месеци, се појавила снимка на која се гледа како припадник на српското МВР орално задоволува колега во тоалетот на полициска станица, а млада полицајка од југот на Србија по истрага вчера била приведена на работното место.

Како што дознава Курир, колегите и пришле кога дошла на работа во полициската станица во Белград и и рекле да ја соблече униформата и да се пресоблече. После тоа и ставиле лисици на рацете и ја однеле на распит.
Полицајката не сакала да коментира, но веднаш повикала адвокат, а по рочиштето била пуштена да се брани од слобода. На рочиштето таа наводно не сакала ниту да коментира за сметката на која добивала уплати од по 1.000 евра.
Малку подоцна, според сознанија на Курир, приведена е и една нејзина познаничка, која на рочиштето признала дека се занимавала со проституција, а наводно открила и за кого работи.

Се сомнева дека тие двете даваат сексуални услуги како пар, а тоа го потврдуваат и видеата на кои се гледа како задоволуваат непознат маж. На една од снимките, која е доставена до редакцијата, меѓу другото се гледаат полицајка и уште едно приведено девојче за време на садо-мазо секс.

– Цената на нивната услуга зависела од клиентите. За една вечер знаеле на богатите муштерии да им наплатат 1.000 евра. Тие двете постојано се дружеле со членка на Задруга. Тие се многу блиски и речиси неразделни – вели извор од истрагата за српски Курир.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7