Трагедија во Кичево! Паднала таванската конструкција и убилa жена
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/24/22 4:04 PM

Трагедија во Кичево! Паднала таванската конструкција и убилa жена

Вчера се случила трагедија во Кичево, а животот го загубила 66 годишна жена. .

-Вчера во 13.40 часот во ОВР Кичево пријавено е дека во куќа на улицата „Љубица Богеска“ во Кичево врз С.И.(66) од Кичево паднала таванска конструкција, по што таа починала на местото. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител, телото на почината било дадено на обдукција, информираат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7