„Помлада си од внуците“ - Неда Украен критикувана за премногу фотошоп на лицето
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/23/22 10:53 AM

„Помлада си од внуците“ – Неда Украен критикувана за премногу фотошоп на лицето

Пејачката Неда Украден вчера ја прослави семејната слава Архангел Михаил, а деталите од оваа дружба ги објави на Инстаграм.

Неда позирала со ќерката и зетот, додека главно друштво и биле внуците за кои често нагласувала дека се најважни во секоја приказна.
Она што на луѓето им падна во очи по оваа објава е дека Неда драстично се „подмладила“, поточно толку го направила лицето со фотошоп што си симнала најмалку 30 години.

Некои смешни коментари гласат: „ Неда, помлада од внуците“.
Пејачката неодамна призна дека токму нејзините внуци и помогнале да се подмлади.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7