Падна и Инстаграм-Корисниците известуваат дека нивните налози се суспендирани - ММС
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/31/22 3:38 PM

Падна и Инстаграм-Корисниците известуваат дека нивните налози се суспендирани

Инстаграм повторно има проблеми со својата работа, а многу корисници известуваат дека нивните налози на овој сервис се суспендирани.

Според извештаите од веб-страницата DownDetector, проблемите почнале нешто по 14 часот по наше време и наводно ги погодуваат корисниците на Инстаграм ширум светот.

Засега не е позната причината за падот на социјалната мрежа, а некои корисници известуваат дека нивните онлајн налози се суспендирани.

извор-b92.net

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7