Скандал на Меган и дечко ѝ! Таа како Памела Андресон, тој како Томи Ли, па „шмркале“ кокаин од гради - ММС
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/31/22 10:00 PM

Скандал на Меган и дечко ѝ! Таа како Памела Андресон, тој како Томи Ли, па „шмркале“ кокаин од гради

Многу јавни личности од Америка едвај ја чекаат „Ноќта на вештерките“ уште еднаш да ја покажат својата креативност и маски, а парот кој привлече најголемо внимание оваа година е несомнено Меган Фокс и нејзиниот партнер Колсон Бејкер, попознат како митралез Кели.

Двајцата се појавија маскирани како еден од најпопуларните љубовници во 90-тите, Памела Андерсон и Томи Ли.

Меган носеше краток, тесен фустан, кој ги истакна и деколтето и згодните нозе, секако имаше руса коса и вртоглави потпетици, додека Коулсон облекол едноставна бела мајца на прерамки, но стајлингот го комплетирал како Томи, со очила за сонце и синџир околу вратот. .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Она што многумина ги изненади е тоа што отишле чекор подалеку, па направиле сцена каде „Томи“ наводно шмрка кокаин од градите на „Памела“, а потоа се бакнуваат.

Ако мислевте дека тоа е единственото нешто со кое ја шокираа јавноста, се лажете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Имаа уште еден костим, кој привлече уште поголемо внимание и предизвика скандал, а се работи за „причест“. Коулсон бил облечен како свештеник, додека Меган изгледала како „грешница“, многу оскудно облечена.

Луѓето беа шокирани, коментирајќи дека се работи за непочитување на христијанството, а многумина истакнаа дека тоа им е одвратно, иако се атеисти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7