(видео) Мачка која гледа хорор стана хит на TikTok - ММС
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/28/22 2:06 PM

(видео) Мачка која гледа хорор стана хит на TikTok

Едноминутното видео прикажува мачка која занесено и со страв во очите ги набљудува страшните сцени на хорор филм, а хорор атмосферата кулминира на крајот кога мачката скока и бега од кадарот. Иако не е познато од каде потекнува видеото, тоа масовно се  споделува на TikTok.

@pacifiquelwindi

A Cat Watching A Horror Movie #shortfilm #horrormovies #horrortiktok😱😱 #horrorstory #fypシ #fypシ゚viral #catslove❤️ #cats #catsoftiktok #kitties

♬ original sound – Passy


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7