(Видео) Верувале или не! Со тенк по сендвич! - ММС
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/6/22 3:16 PM

(Видео) Верувале или не! Со тенк по сендвич!

Нормално е да дојдете со автомобил до возење низ ресторан за брза храна и да го нарачате омиленото јадење, но некој да дојде во тенк е незамисливо.

Извесен Еди Хол познат како Ѕверот го направи токму тоа и направи вирално видео.

Тој седна во тенкот и уредно дојде да нарача храна во КФЦ.

– Дојдов да купам некои работи, па да видиме како ќе биде – вели Хил во видеото.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7