„Мамо, заслужуваш многу повеќе“ - Адријан и Дритон Гаџа и подарија џип на мајка им Сузе
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 10/3/22 9:15 PM

„Мамо, заслужуваш многу повеќе“ – Адријан и Дритон Гаџа и подарија џип на мајка им Сузе

Многу родители кога ќе го видат ова ќе се разнежнат. Колку ли е голема гордоста на мајката, кога ќе добие подарок од синовите.

Таква мајка е и Сузана Гаџа, жената што го родила пејачот Адријан и неговиот брат, виолинистот, Дритон.

Адријан и Дритон ни помалку, ни повеќе туку на мајка си и купиле на подарок џип.

Адријан објави слика со мајка му покрај џипот и напиша:

-Еден подарок од твоите синови, мамо, заслужуваш многу повеќе од она што можеме да ти дадеме, напиша под сликата Адријан.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7