(Видео) Го посрами! Не ризикувај да ја запросиш јавно, можеби ќе рече-не!
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/26/22 5:14 PM

(Видео) Го посрами! Не ризикувај да ја запросиш јавно, можеби ќе рече-не!

Кошаркарите на Партизан претрпеа пораз од Зенит во натпреварот од Суперкупот на ВТБ лигата што се одржа во Русија, но губитник на денот сепак беше еден навивач чијe јавно запросување на трибините пропадна.

Партизан во саботата на 24 септември одигра натпревар со Зенит од Санкт Петербург, а на средината на првата четвртина еден навивач реши да запроси девојка.


Тој клекна на колена, ја извади кутијата со прстенот и се беше емитувано на големиот екран над теренот. Сепак, на крајот немаше аплауз. Девојчето ја затвори кутијата и се фатило за глава, а тој станал и си заминал.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7