Битолчанец (50) терал малолетник да го допира по телото и го принудил тој да го прави истото
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/26/22 4:14 PM

Битолчанец (50) терал малолетник да го допира по телото и го принудил тој да го прави истото

МВР информира за манијакален случај во Битола, каде бил злоупотребен малолетник.

-На 25.09.2022, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од слобода Т.Ј.(50) од Битола, затоа што претходно во неговиот дом допирал по телото малолетник од Битола и го принудил и тој него да го допира. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7