ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 09/9/22 3:47 PM

(Видео) Најжешкиот радио предизвик во Македонија

Утрово за прв пат во Македонија се случи најжешкиот радио предизвик!

Христина и Мирко во Утринското шоу на Канал 77 тестираа пет екстремно лути сосови наместо планираните два.

Температурата во студиото стана неподнослива но сепак ПП апаратот не беше искористен а Христина и Мирко успејаа да си го истераат шоуто до крај. Очигледно не постои доволно лут сос кој може да го сопре ова утринско дуо.

Еве како изгледаше најжешкото издание на Утринско шоу со Христина и Мирко на Канал77.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7