ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/12/22 11:00 PM

„Имамвме секс само на снимање, дома не сакаше да ме погледне со месеци“ – Актерка од порно филмови откри зошто пропаднал бракот со колега

Миа Малкова (30) е една од најпопуларните порно актерки, поради што доби бројни награди во индустријата за филмови за возрасни, како и 11 милиони следбеници на Инстаграм.

Покрај тоа, Миа има многу фан страници на споменатата социјална мрежа.

Таа сега е во среќна врска, а претходно беше во брак со колега порно актер. Тој брак не заврши добро, а Миа откри и зошто.
– Причината зошто бев толку несреќна е што имавме сериозни проблеми со интимноста. Никогаш не сакаше да има секс со мене и тоа траеше со години – признала таа.

Миа додала дека е многу романтична и дека многу го сака, а нејзиниот сопруг и бил најдобар пријател.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Malkova (@miamalkova)


– Бев во фазата „само твоето мислење ми е важно, ти си единствената личност со која сакам да имам секс“. Па, тоа што не го сакаше со години ме натера да се чувствувам како да не сум секси и да не сум убава, рече таа.
И покрај тоа што позира насмеана пред камерите, Миа вели дека нејзината кариера во порно индустријата почнала сериозно да влијае на нејзиниот брак.

– Никогаш не сакаше да ми дава комплименти или да направи да се чувствувам убаво затоа што се чувствуваше несигурно. Единствениот пат кога ќе имаме секс беше кога снимавме заедно. Ќе поминеше повеќе од еден месец без тој да дојде кај мене дома, вели таа.
Порно ѕвездата вели дека поради ова цело време плачела, а на сопругот му рекла дека го сака, но дека не е среќна и дека ништо нема да се промени. Двајцата на крајот се разведоа во 2018 година, откако пропаднаа сите обиди да го спасат својот брак.

Многу порно актери признаваат дека  „отупуваат“ за сексуалните односи, дека тоа навистина претставува голем проблем во нивниот приватен живот и дека чинот на односот престанува да биде интимен за нив.

Извор: курир.рс

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7