ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/12/22 10:00 PM

(Видео) Погледнете ги музичките спотови во кои се случил вистински секс

Не е ретка појава е секс сцените во филмовите да не се всушност лажни, односно одглумени, а тоа очигледно се случува и во музичките спотови.

Иаако секси сцените се многу чести во музичките спотови, има и такви во кои сексот навистина се случил, а не одглумен, туку вистински, па може да се гледаат до одреден степен како некои кратки еротски или порно филмови.

Едно од оние во кои наводно навистина се случил секс меѓу актерите е во спотот Туџи – The Father Project.

Познатото видео на глобално популарната група Maroon 5, за песната „Анималс“.

„Maroon 5“ го направи тоа како животно, како што вели и самата песна, па во случај да имате слаб стомак, ви препорачуваме да се воздржите од гледање.
Има и спот за песната “Under You”, во изведба на Ник Џонас.

Оваа листа вклучува и неколку видеа од овие области.

Своевремено медиумите пишуваа дека на видеото на Ивана Банфиќ свилата е стуткана, но и дека телата се стуткани во екстаза.

Пејачката го снимила провокативното видео целосно без облека, додека манекенот бил во боксери, што не влијаело на имагинацијата на нејзините обожаватели.

Највпечатлива снимка е секако кога Ивана „како од мајка родена“ лежи над мажот во еротска екстаза.

Дури и птиците на гранката знаат дека фронтменот на групата Моби Дик Срѓан се забавувал со пејачката Александра Перовиќ и дека сексот во нивниот спот за песната „Љубоморан“ навистина се случил.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7