ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/12/22 11:37 AM

Георгина во гардероба од два милиони евра! Лесно е кога си жена на Роналдо

Георгина Родригез е позната по провокативното облекување.

Медиумите дури пишуваат дека токму тоа е најголемиот проблем, бидејќи мајката на Кристијано Роналдо, за која се шпекулира дека е главниот виновник зошто славната фудбалерка се уште не се омажила за Георгина Родригез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)


Свесна за коментарите што ги предизвикува, таа решила да се прошета во најскапиот стајлинг досега! Верувале или не, тоа што го облекла чини неверојатни два милиони евра, а најскапи додатоци се модните додатоци.

Таа се прошета по улиците на Манчестер во син фустан од Стела Макартни, кој чини 1.900 евра и кој одлично ја истакнува фигурата. На нозе носела LeSilla штикли од 765 евра, додека чантата Хермес која ја држи во рака чини 94.000 евра!
Модните додатоци кои ги носеше тој ден, два прстени и многу скап часовник, значително ја зголемија цената на целиот аутфит.

Првиот е прстен со дијаманти и сафири, кој чини 800.000 евра, а вториот е Картие од 700.000 евра! Згора на сето тоа, Џорџина ставила и часовник Ролекс чија цена е неверојатни 550.000 евра, кој е изработен од 18-каратно бело злато и украсен со дијаманти.

Лесно ако си жена на Роналдо.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7