ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/11/22 9:12 PM

(Видео) „Мерцедесот“ и побегна на газдерицата

На Редит стана вирално видео од една жена како влегува во „мерцедес“, а потоа се обидува да излезе од дворот.

По неколку моменти се стана премногу смешно. На снимките од надзорните камери се гледа како жената има проблем да го паркира својот мерцедес во рикверц.
Според Ауто Клуб, автомобилот со автоматски менувач очигледно цело време бил во рикверц. Жената трча по „мерцедесот“, но наместо да влезе внатре и да го запре, ја држи вратата додека автомобилот се движи.

Погледнете  ја снимката:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7