ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/11/22 7:00 PM

“Грозна е, ти ги блокира обожавателите„ – Фановите на Милош Биковиќ се нафрлија на девојка му, не ја сакаат

Откако се појавија заедно на премиерата на филмот „Јужен ветер“ во ноември минатата година, актерот Милош Биковиќ и адвокатката Ивана Малиќ го привлекуваат вниманието на домашната и меѓународната јавност.

Парот неодамна се врати од Бали, а една фотографија која се појави на профилот на познат актер предизвика дебата на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)


Иако веќе се вратија во Белград, сепак мислите на актерот се  уште се на одмор, судејќи по фотографиите на Инстаграм.
„Кафе пауза значи уште 100.000 калории од колачи… но не застанавме на колачи. Застанавме на кафе. Затоа што се грижиме да не ги јадеме тие глупости“, напиша Биковиќ под заедничката фотографија.

Под фотографијата имаше зборови на воодушевување за убавината на младиот пар –  дека „ни кафето, ни колачите не можат да влијаат на нивната убавина“ и дека Биковиќ „ја извадил тортата на кафе“ мислејќи на убавата Ивана.

Сепак, она што особено ни го привлече вниманието се коментарите на разбеснетите фанови на Биковиќ на кои, се чини, не им се допаѓа неговата избраничка.

Ако треба да веруваме во неколку коментари, неколку обожаватели на Биковиќ немаат симпатии кон неговата девојка, бидејќи, како што велат, таа ги блокирала неговите фанови од друг профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

“Како можеш да го дозволиш ова откако таа ги понижи твоите обожаватели, вклучително и тебе! Таа пишува од нејзиниот друг профил. Ги понижи твоите поранешни девојки, напиша под твоите објави дека си лоша личност… Луѓе нема да и простат за сите грозни лудории, нема да го преболат тоа“, „Имавте толку многу убави жени кои не блокираа или праќаа поплаки до вашите обожаватели како оваа сега! Тоа е тотално непочитување, не очекував од вас да не се загрижите. Страшно. Продолжете го овој циркус, браво!!“, се само дел од коментарите кои се појавија под оваа фотографија.

Извор;  B92


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7