ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/10/22 10:00 PM

„Сознанието дека сум зачнат од генгбенг е страшно“ – Како живеат децата на порно ѕвездите?

Актерите од светот на порното често се мета на осуда и предрасуди. Додека другите луѓе ги осудуваат, тие се сметаат себеси за обични актери како и сите други, и не гледаат ништо лошо во нивната работа.

Сепак, тешко им е да најдат љубовен партнер кој ќе ја разбере нивната работа, а кога ќе најдат, се соочуваат со разни проблеми. Голем притисок од страна трпат и децата на порно актери, додека и самите тешко го прифаќаат фактот дека нивните родители се занимаваат со ваква работа.
На интернет има разни форуми кои се занимаваат со овие и слични теми, а на еден од форумите се поставува прашањето „Како изгледа животот на дете на порно ѕвезда?“
„Да дознаете дека сум дете на порно ѕвезда не е страшно, но да дознаете дека сум зачнат од „генгбенг“ и никогаш нема да дознаам со сигурност кој е мојот татко е малку страшно“, напишал корисник под името органски кристал мет.

Корисникот опишал каков му бил животот со мајка му, која ја работи таа работа, и објаснил како на почетокот тоа не му пречело бидејќи навистина не разбирал што е нејзината работа, но кога пораснал станал свесен за се. .
“Мајка ми беше професионална домино дама со години. Секс терапевт дење, домино ноќе. Можеби е исто? Јас го работев поголемиот дел од работата низ куќата, освен алиштата. Таа не ме пушташе во подрумот. но секако дека се прикрадов таму.Нашиот подрум беше зандана.Разници,ѕидови полни со играчки и алатки, јажиња…Мирисаше на темјан и нешто друго што тогаш не го препознав.Понекогаш имаше клиенти кога бев дома, но имавме знак“, рече тој.

„ Пред да влезам дома, го проверував поштенското сандаче, понекогаш имаше плик со моето име, пари и време кога треба да бидам дома. Ги земав парите и одев до книжарницата по улицата, каде што нарачував сендвич од нивниот ресторан и ги завршував домашните задачи во кафуле“.
„На почетокот тоа не ми пречеше, но како што пораснав почнав да сфаќам дека тоа не е најдоброто решение за мене и дека не е многу безбедно. Таа неколку пати заборави да ми остави плик, па влегов во куќата и слушав… звуци од подрумот. Понекогаш тоа не е клиент, туку само некој со кој сака да има секс. За жал, неколку пати ја фатив мама наведната над разни парчиња мебел во нашата дневна соба, но тоа беше во нејзино приватно време, а не на работа“, објасни овој млад човек.
„И таа знаеше да ми ја отвори вратата во нејзината униформа кога ќе дојдам дома, често ја гледав гола и не се срамеше од тоа. Не знаев дека тоа што го прави е чудно, само што не зборував за тоа. Понекогаш ги поминував попладневните часови после училиште во кафуле, а понекогаш ми дозволуваа да се вратам дома. Не знам дали го правеше тоа поради парите или поради љубовта кон тоа, таа беше многу отворена за сексот. но многу чудна во другите области од животот“, заклучил тој.

Едно девојче истакна дека и двајцата нејзини родители се од светот на порно, и дека таа самата научила многу за овој бизнис.
„Конечно нешто можам да одговорам. Татко ми беше режисер на порно, се надевам дека тоа е важно. Искрено, јас не научив многу за порното (повеќето од нив научив на ист начин како и сите други), но знаев многу за светла. шминка, камера и звук“, напиша девојката.
Некои деца сè уште не можеле да ја прифатат работата на нивните родители, а еден корисник напишал дека полудел кога дознал и почнал да биде хистеричен.

„Бев толку лут кога дознав дека мајка ми е порно ѕвезда. Дивеев и почнав да удирам по ѕидот и ги скршив двете раце“, напиша тој.

Извор: курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7