ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/9/22 11:55 PM

„Ти си мачка над мачките“ – Божо Вречо во женски костим за капење на плажа во Хрватска

Босанскиот пејач Божо Вречо ги изненади сите на Инстаграм кога од одмор во Хрватска објави фотографии.

Она што е интересно е што Божо е на плажа со женски едноделен костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vreco Bozo (@bozovreco)

Под оваа фотографија неговите обижаватели напишале многу позитивни коментари. „Мачко над мачките“, „Прекрасен си“, „Гори цела плажа“, „На Девичанка плажа, девичанствено“….


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7