ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/5/22 7:00 PM

„Изгледа како некоја богата тетка“: Мараја Кери здебелена ама среќно одмора на јахта

Музичката ѕвезда, Мараја Кери (53) овие денови ужива на својата приватна јахта, а папараците направија фотографии кои веќе испливаа во јавноста.

Не е тајна дека Мараја Кери со години се бори со вишокот килограми. Сепак, таа за себе создаде имиџ на фатална жена, а овој пат, јавноста можеше да ја види додека одмора. За време на последното летување, таа се одлучила за одело за капење, наместо за бикини. Според фотографиите, друштво и прават нејзините деца, односно близнаците Мароко и Монро (11), како и нејзиното момче Брајан Танака (39).

При тоа, таа го откопча оделото, покажувајќи го своето бујно деколте, а иако е на одмор, таа на лицето ја имаа вообичаената јака шминка од која очигледно, не се откажува.


„Таа мене ми изгледа сосема нормално, но знаејќи ги познатите, таа сака да изгледа совршено“;

„Не гледам ништо лошо овде“;

„Ја фатија неподготвена, но мене ми изгледа како и секоја друга мајка која се забавува со своите деца“;

„Изгледа како некоја богата тетка“, се само некои од коментарите под фотографиите на Мараја Кери во оделото за капење.

Мараја и Брајан се запознаа за време на една од нејзините турнеи, а претходно таа беше во врска со Томи Мотола од 1993 до 1998 година.

Извор: kurir.rs

Фото: Instagram

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7