ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/2/22 3:32 PM

Петар Грашо итно завршил во болница на инфузија

Пејачот Петар Грашо итно бил примен во болница, а овие наводи ги потврди и неговата менаџерка Мартина Подгорски, пишува Стори.хр.

Пејачот неодамна стана татко, а сите случувања околу него, брзиот живот, настапи и малку одмор предизвикале пад на имунитетот, поради што отишол на лекари и примил инфузија.
– Прими витаминска инјекција. Не станува збор за некои потешки ситуации и болницата – изјави таа за Стори.хр.

Менаџерката додала дека се е во ред  и со Хана и Алба.

Хана Хуљиќ се породи на 17 јули, а младата мајка излегла од породилиштето во придружба на нејзината мајка Вјекослава, бидејќи Петар имал веќе закажано настапи, кои влијаеа на здравјето на новопечениот татко.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7