ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/14/22 2:48 PM

Сандра и Сашо Мијалкови го оженија синот Јордан, наскоро внуче

Сашо и Сандра Мијалкови го оженија синот Јордан. Свадбата на Јордан и Александра била во кругот на семејството, само со најблиските.

Невестата Анастасија блесна во мини здолниште иако е во поодмината брменост.

Анастасија е бизнисменка, косопственик на концептуалната продавница „УРМА“, заедно со сестра и Александра Бела, која е диџеј и сопруга на актерот Атанас Атанасовски.

Фотографии од веселбата на својот Инстаграм профил сподели свекрвата Александра.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7