ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/4/22 7:17 PM

Францускиот предлог конечно преведен на македонски јазик – Погледнете што пишува

Со цел транспарентно информирање на јавноста, Владата на Република Северна Македонија денеска на официјалната веб страна интегрално преведен на Македонски јазик, го објави европскиот предлог и можете да го преземете на следниот линк:

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7