ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/4/22 9:00 PM

(Видео) Јас на плажа со маж ти, а ти чувај деца и чисти – Порака од швалерка ги изнервира сопругите

Видео на Тик ток ги згрози сопругите, а ги изнасмеа сите други.

Во видеото кое го споделила една девојка вели:

-САмо што резервиравме одмор со дечко ми, по втор пат. Се надевам дека неговата жена овој пат нема да има испади. Се надевам дека како и секоја друга добра жена да седи дома, да ги гледа децата, да готви, да чисти, а мое е да уживам, вели таа.

@beba.star♬ original sound – Beba Star

Како би реагирале да добиете ваква порака? Не е лесно!

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7