ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/4/22 8:57 AM

(Видео) Миконос е многу скап – Пејачката Сека Алексиќ појадувала леб и ајвар на аеродром

Српската фолкерка, Сека Алексиќ директно од Миконос се упатила кон Будва, каде викендов имала закажан настап.
Сека на „Твитер“ објави видео на кое се гледа како појадува леб и ајвар на аеродром, а во еден момент вели: „Миконос му е скап на ј…а“.


Имајќи предвид дека неодамна на одредена Американка во ресторан на Миконос и наплатиле дури 600 евра за порција рак (две нозе) и два коктели (сок, малку алкохол и многу мраз), од кои 80 евра било бакшиш кој и бил додаден без да ја прашаат, не, чудно е што Сека веднаш по заминувањето од Грција почнала да јаде леб и ајвар…


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7