ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/4/22 8:48 AM

За 100 евра се продава куклата со ликот на Лепа Брена, и по 31 година уште актуелна

Куклата со ликот на Лепа Брена и до ден денес има свои купувачи, а се продава на Интернет и моментално вреди 6.000 денари, што е речиси три пати повеќе од пред три години.


Поминаа точно 31 година од промоцијата на куклата, која тогаш симболично беше наречена „Барби“ на Леп Брена, бидејќи овој производ беше лансиран со албумот „Боли ме уво за све“, кој е и саундтрак на филмот „ Ајде да сакаме 3: Убавата Брена се мажи“, пишува kurir.rs.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7