ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/4/22 8:41 AM

Грашо закажал концерт на денот кога Хана треба да се породи, сите се чудат

Популарниот пејач Петар Грашо и неговата сопруга Хана Хуљиќ кон крајот на јули ќе станат родители на девојче.

Тие го избраа името Алба за својата ќерка, а терминот за породување на Хана се ближи.
Како што изјави пејачката за хрватскиот „Стори“, нејзиниот сопруг Петар настапот го закажал за 23 јули, кога таа треба да се породи.

Оваа вест изненади многумина, кои очекуваа пејачот да биде со сопругата во ваков важен момент.

Сепак, Хана истакна дека тие двајца уживаат во заедничкиот ден.

Но, секој слободен момент го поминува со нас“, додаде Хана.

Извор: Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7