ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/2/22 7:40 PM

Сообраќајка кај Скопјанка, се преврте автомобил

Пред малку на булеварот „ЈАне Сандански“, кај трговскиот центар „Скопјанка“ се случи сообраќајна незгода.

Се преврте автомобил, кој кој се движеше од населбата Аеродром кон Железничката станица.

Полицијата во моментов врши увид и не е познато во каква сотојба е возачот и дали имало сопатници.

Наскоро поопширно, кога ќе заврши увидот.

Фото: Вангел Тануровски


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7