ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/30/22 9:00 PM

„Од стрес ми опадна, едно утро цела ми беше во раце – Бојан Маровиќ ја пресади косата

Пејачот Бојан Маровиќ (38), според неговите објави на Инстаграм, ја пресадил косата.

Маровиќ изјави дека бил под стрес кога почнал да ја губи косата, па долго време бил ќелав, а дека дошло до голема промена покажуваат и неговите нови фотографии.
Сега Бојан почесто се слика и објавува фотографии на Инстаграм, а добива и бројни комплименти од припадничките на понежниот пол.

 

Бојан се прослави пред 20 години кога учествуваше на еден фестивал и освои се со својата балада, а беше и остана миленик на многу припаднички на понежниот пол.
„Најмногу ме погоди кога се разбудив во хотел, веќе не знаеш каде се будиш, кој град е. Отидов да се измијам и си ја видов косата во рацете. Видов два печати на темето а потоа се свртев и реков -Тоа е тоа, на крајот од приказната веќе никој не ми треба, се ќе направам сам“, изјави еднаш Бојан за медиумите.

Извор: курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7