ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/29/22 8:30 AM

Хорор: Пронајден машки труп полиен со бетон, го убила сопругата со љубовникот пред три години, а сега се самоубила

Во подрумот на куќата каде вчера било пронајдено телото на жената, полицијата затекнала грозоморна сцена кога пронашла труп потрупан во бетон
Оваа информација ја потврдиле од Полициската управа Лесковац, пренесува Информер.рс.

-Неофицијално, станува збор за тело на сопругот на жена која малку порано била пронајдена мртва.

Се сомнева дека го убила заедно со љубовникот пред три години и полила со бетон.

-Многу успешно го излажала семејството и децата дека отишол да работи некаде во странство и дека разговара со него. Откако, како што се сомневаат, се самоубила, љубовникот отишол во полиција и се признал – наведува извор близок до истрагата за информер.рс.

Телото на Б.С. било пронајдено вчера во помошна зграда во дворот од нејзината куќа, а нејзиното исчезнување семејството го пријавило пред неколку дена.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7