ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/28/22 12:31 PM

(Видео) „Не сте го виделе Адеми на бузуки што прави“ – Тепачката во Собрание видена од твитерџиите

Вчерашната тепачка во Собрание во која главната улога ја имаа пратеникот од ДУИ, Арбр Адеми и група пратеници од ВМРО ДПМНЕ е голем срам.

Оваа тепачка е топ тема на социјалните мрежи, особен о на  Твитер.

Погледнете дел од твитовите, кои оваа тажна македонска приказна се обидоа да ја прикажат во хумористично светло.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7