ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/27/22 11:47 PM

(Видео) „Ако утре ме нема“ на ДНК прогласена за пратеничка химна за 2022!

Срамот во Собрание што се случи попладнево е инспирација на ДНК, кои нивната најнова песна „Ако утре ме нема“ ја нарекоа пратеничка химна.

-Драги наши „Ако утре ме нема” е прогласена за пратеничка химна за 2022 година. Голема благодарност до парламентарната академија за дадената награда. Ви благодариме од срце, напишаа од ДНК обавувајки кусо видео со што го образложија коментарот.

Погледнете го пратеничкото видео:

.Оригиналниот спот за оваа песна на едно место собра многу познати ликови, актери и пејачни.

Погледнете го спотот од „Ако утре ме нема“.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7