ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/27/22 8:33 PM

(Видео) Скандал во Собрание – Адеми од ДУИ беснее, крши, пцуе и мава со филџан

Арбр Адеми од ДУИ, кој е претседател на Комисијата за европски прашања денес во Собрание беснееше, се караше и со филџан и други предмети маваше по пратениците, мегу кои и собраниската опрема.

Социјалните мрежи се преполни со видеа од овој скандал на местото кое треба да биде пример за сите.

Адеми е и поранешен министер за образование.

На овие видеа не му се ни потребни дополнителни објаснувања, доволно е да се погледнат:

Погледнете го другото видео:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7