ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/27/22 10:24 AM

Собирам градници како Били Ајлиш – Констракта по настапот во Хрватска

Констракта настапи во Хрватска, а по настапот на Инстаграм се пофали со невообичаена слика.

Собирам градници од бината, како Били Ајлиш, напиша таа.

Популарноста на Констракта и по настапот на Евросонг не стивнува. Таа по големата попчуларност што ја предизвика евровизиската песна „Ин корпоре сано“ не престанува да добива покани за настап.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7