ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/23/22 9:12 AM

Се поубава и поубава- Колинда воодушеви со својот изглед

Поранешната претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ (54) се уште привлекува внимание по истекот на нејзиниот мандат.

Колинда се јави од Берлин каде позираше пред Бранденбуршката порта и уште еднаш воодушеви со својата витка линија.

Под нејзината објава веднаш следеа коментари: „Не само јас, на сите ни недостигаш, наша кралица, врати се!!!!!“, „Најдобра, најубава, најпаметна“,, „Како успеваш да бидеш поубава и поубава“.

Колинда е на режим на исхрана, кој придонесе да симне повеќе килограми и да ја доведе линијата до совршенство.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1