ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/27/22 10:00 PM

Со гол газ седи на коприви за да заработи – Фановите сакаат да ја гледаат Ари гола додека работи во градината

Во денешно време е можно да се заработи многу пари на разни бизарни работи, а некои дури и се согласуваат на болката само за да заработат пари!

Така, девојка која на социјалните мрежи се претставува само како Ари откри дека досега земала повеќе од 60 илјади долари на една платформа за возрасни и тоа исполнувајќи ги чудните барања на своите клиенти.

Нејзините многубројни придружници обожаваат да ја гледаат додека работи во градината, но некои од нив имаат и фантазии кои таа им ги исполнува иако после некои не може да седи на задникот.

Повеќето нејзини обожаватели сакаат да ја гледаат гола додека копа и крои, но има и такви кои бараат од неа да седи во коприви со гол задник!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARI (@tysria)

“Без оглед на тоа колку го правам ова, сепак многу ме боли. Така, кога ќе исполнам нечија желба, морам веднаш да го ставам задникот на мраз бидејќи во спротивно не можам да седам со часови“, изјави атрактивната русокоса за странските медиуми.

Ари порано беше келнерка во ресторан, а сега сонува да купи куќа со огромна градина.

извор: Mondo.rs

фото: Instagram


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1