ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/24/22 11:00 PM

„Малку се бакнувавме, беше вклучен автопилотот“ – Пилот имал секс со ученичка од руската школа за цивилни пилоти

Скандал ја тресе руската школа за цивилни пилоти во регионот Рјазан. Оженет 28-годишен пилот на млада 21-годишна студентка и понудил дополнителни часови лет доколку спие со него.

Дејли Стар пишува дека девојката прво го одбила пилотот, за на крајот да се согласи. Тие биле во пилотската кабина на Цесна 172 и снимале се. На прашањето што се случи, таа рече:

– Па, само се бакнавме и се прегрнавме малку. Вклучен беше автопилотот.

Но подоцна таа признала се. Таа рече дека тоа е само афера и дека нема да се повтори.

Училиштето за пилоти дознало за тоа дури еден месец подоцна, откако на интернет е објавено видео од полот на пилотот и ученикот.

Веднаш добил отказ, а таа ги зела документите и ги подигнала од училиште откако дознала дека снимката е онлајн.

Наводно снимката ја пуштил еден нејзин колега со цел да и се одмазди.

извор: Dailymail.co.uk

фото:  Newsflash


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1