ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/24/22 11:16 AM

(Видео) „Те сакам Џони, ова е твое бебе“ – Жена влета на судењето на Џони Деп и Амбер Херд

На судењето на Џони Деп и неговата поранешна сопруга Амбер Херд, кое ја следи целата планета преку Интернет, се случи скандал кој ги остави сите присутни без зборови.

Поранешните сопружници изнесоа многу ужаси од нивниот брак досега – Џони наводно ја силувал Амбер со шише, додека актерката уринирала во неговиот кревет, а сега следувала бизарна сцена.

За време на паузата во судот втрча жена со дете и тврдеше дека таткото на бебето е Џони Деп.

“Џони, те сакам, нашите души се поврзани. Ова бебе е твое”, извика таа, а Деп само замавна!

Сите во судницата беа затечени, а заменикот судија реши да ја исфрли од судницата.

Сепак, се разбира, тоа не можеше да помине незабележано. Во меѓувреме, додека се коментираа во судницата, жената во меѓувреме лежерно стоеше со количката пред судницата.

Откако подоцна и влегле во трага, жената за „Law & Crime“ изјавила дека со сопругот планирала се, и дека мислеле дека тоа е шега и дека би било смешно.

Неодамна пејачката Кортни Лав на суд откри како Џони и го спасил животот откако се предозирала во ноќен клуб.

извор: Mondo

фото: скриншот


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1