ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/22/22 11:00 PM

(Видео) Вибраторот и се заглавил во задникот, па завршила на операција -Исповед на жена од Англија

Млада мајка од Велика Британија се нашла во прилично непријатна и стресна ситуација кога во задникот и се заглавил вибратор.

Софи (27) од Есекс завршила во итната медицинска помош, а подоцна и на операција бидејќи вибраторот и се заглавил во задникот. Таа го сподели своето искуство со своите следбеници на ТикТок, а видеото набрзо стана вирално. Видеото во кое таа споделува фотографии со рендген собра над 140.000 лајкови, а луѓето сакаа да знаат како таа се нашла во таа ситуација.
„Кога го ставив, беше вклучен, а откако се заглави, немав начин да го исклучам и сигурно вибрираше неколку часа“, рекла Софи, а потоа објаснила:

– Се обидов да заспијам, но беше многу тешко. Викнав брза помош да ги прашам за совет, а тие сакаа да ми испратат лекари. Им реков дека ќе дојдам наутро бидејќи моите деца спијат и не можам да ги оставам сами. Се обидов да заспијам, што беше доста тешко бидејќи чувствував вибрации во ‘рбетот – продолжува Софи.

@zone4trill #tiktoker #sophzaloafs ♬ About Damn Time – Lizzo


Таа вели дека конечно успеала да заспие, а кога се разбудила утрото, вибрациите престанале, па претпоставила дека батеријата е испразнета.
– Утрото отидов во брза помош. Докторите пробаа се, дури и со раце се обидоа да го отстранат вибраторот, но не успеаа. На крајот не остана ништо друго освен да ме пратат на операција – рекла Софи и заклучила:

– Кога се разбудив по операцијата до креветот ми беше вибраторот. Бев љубопитен и решив да го погледнам. Го притиснав копчето и почна да вибрира. Батеријата, се чини, сепак не беше испразнета.

Извор: курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1