ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/21/22 12:44 PM

(Видео) Младенците на свадба заработија над 100.000 евра – Синот на Сузана и Саша Поповиќ се збогати на венчавката

Синот на Сузана и Саша Поповиќ од свадбата излезе како богаташ. Српските медиуми пишуваат дека толку многу ќе заработат не очекувале ниту младенците.

-Гости беа претежно од естрадата, ко не се штедеа. Скоро сите подароци беа во плико. Најмалку што имаше се 200 евра, а имаше и по 1.000 и 2.000 евра, вели извор за српските медиуми и додава дека подароците не се под 100.000 евра.

Погледнете дел од атмосферата:

Фото/видео: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1