ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/21/22 11:53 AM

Да бе да, баба сум! Актерката Тања Кочовска доби внук

Актерката и пејачка Тања Кочовска стана баба, нејзинот син Александар стана татко, а бебето го крсија Јоаким.

Радосната вест Тања ја сподели на својот профил на Фејсбук, објавувајки слика како лежи пред болница.

-Да бе, да! Баба.. Предраг дедо! Се роди Јоаким, напиша тања под фотографијата.

Александар е син на Тања од првиот брак со актерот Владимир Ендровски. Тања во бракот со актерот Предраг Павловски ја кима ќерката Нела.

Александар се сврши со Моника минатата година. Ја запроси во клубот каде и се запознале.

-Овде ја запознав, овде ја побарав за жена,  објави Александар минатата година.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1