ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/14/22 2:19 PM

„Те чекаме малечко“ – Пејачката Елена бремена ќе роди ќерка

Поп пејачката Елена Миленковска е бремена по втор пат.

Таа и нејзиниот сопруг Гуте објавија дека бебето е женско, а ќе се породи во септември.


-Во септември нашето семејство ќе биде побогато за уште еден женски член. Маки ќе добие сестра, а ние нашата втора среќа. Те чекаме малечка, нашиша Елена на својот Инстаграм профил.


Елена Миленковска пред неколку години музичката среќа си ја проба во балканското шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таму го запозна и својот сопруг Александар Гуте Маринковиќ. По куса врска тие се венча, а напргу потоа го добија синот Максим.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1