ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/13/22 7:00 PM

(Видео) Џони Деп во љубов со неговата адвокатка?! Таа многу се смее во негово друштво

Џони Деп беше со најубавите жени на светот, меѓу кои и Кејт Мос, Ванеса Паради, Џенифер Греј, но со ниту една немаше вистинска љубов.

Моментално во фокусот на сите светски медиуми е неговата пресметка со поранешната сопруга Амбер Херд, која ја тужеше за клевета вредна 50 милиони долари поради написот што таа го напиша во Вашингтон пост за наводно семејно малтретирање, пишува Глоси.

Сепак, повторно се шпекулира дека Џони си нашол нова девојка.
Во 2020 година, Џони Деп беше фотографиран со мистериозна жена во познат паб во Лондон. Гласините брзо се проширија, а многумина се прашуваа дали претстои нова љубовна романса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @johnnyandcamille


Сега повторно во јавноста се шпекулира дека Деп влегол во љубовна врска со својата адвокатка Камила Васкез.
За време на судскиот процес против неговата поранешна сопруга, Деп и Камила, која е негова адвокатка во тужбата против поранешната сопруга, биле во постојан контакт, а меѓу нив била забележана одредена блискост. Поради тоа почнаа да се шират приказни дека овој пар е тајно виден надвор од судницата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @johnnyandcamille


Но, набрзо се појавија информации дека ништо од тоа не е вистина, дека меѓу нив нема ништо друго освен професионална врска.
Џони Деп е генерално пријателски расположен и е многу близок со луѓето кои работат во неговиот правен тим. Не може да се негира дека Камил Васкез му е интересна на Џони Деп, а доказ за тоа се нејзините фотографии во јавноста на кои се гледа дека таа се смее и дека е многу расположена кога е во негово друштво.

Сепак, од друга страна, во медиумите може да се прочита дека Васкез е во врска со Британец кој со месеци е продавач на недвижности.
Останува само да се види со текот на времето дали овие тврдења навистина ќе се остварат или се ќе остане само озборување.

Извор: kurir.rs

Фото: Принтскрин Јутјуб


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1