ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/13/22 12:07 PM

(Видео) Босанец пече јагне на ражен, бесен Швајцарец му го изгаси со ПП апарат

Видео во кое средновечен Босанец си пече јагне на ражен во својот двор во Швајцарија, а наводно лут сосед му го гаси со противпожарен апарат е хит на социјалните мрежи.

На видеото се гледа како постариот маж кој се вика Дејан се обидува да го заврти јагнето на ражен во двор пре куќата, но младиот Швајцарец се обиде да го нападне со копач, а притоа во рацете држеше противпожарен апарат.

„Југословен“, извика Швајцарецот пред да го употреби ПП апаратот. Човекот повика полиција и им рече да дојдат на улицата Банхоф, а непозната жена ги снима од терасата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1