ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/12/22 11:30 PM

Да ме слушне мама од небото, за неа пеев, рече Владана, црногорската претставничка на Евросонг

Единствено што сакам е настапот да биде емотивен и да ме слушне мама од небо. Многу ми е тешко и ова ќе бидат моите три најубави и најтешки моменти во животот, рече Владана, црногорската претставничка пред настапот во Евросонг за курир.рс.

Како што е познато, нејзината мајка ја изгуби битката со корона ворусот.

Владана се зачудила на прашањето дека Стефан, претставникот на Естонија и е дечко.

-Не знам зошто ме поврзуваат, јас само реков дека е најубавоиот дечко кој пее на Евровизија, рече таа за курир.рс

Според информациите на Курир.рс последните денови Владана и Стефан си разменувале насмевки.

Фото: курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1