ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/11/22 10:00 PM

Без да знам сум се оженил за братучетка, среќа што не планираме деца – Шок исповед на пар кој решил да си го провери својот ДНК

Маж и дал на сопругата ДНК тест и открил ужасна семејна тајна. Тој реши да ја сподели својата приказна со корисниците на Редит.

Мажот вели дека тој и неговата сопруга пораснале во мал град каде што живееле неколку генерации од нивните семејства.

„Минатата година и дадов комплет за ДНК тест бидејќи сакаше да дознае повеќе за нејзините европски корени. Тогаш  i нејзината сестра реши да направи тест“, рече тој.
Резултатите беа повеќе од шокантни. Според резултатите, неговата мајка и тетка биле биолошки роднини на неговата сопруга и сестра.
Знаејќи ја вистината, неговата сопруга и се обратила на мајка си за објаснување.

„Мојата свекрва се расплака и рече дека како дете некој и рекол дека нејзиниот биолошки татко е всушност татко на мајка ми“, додаде таа.
Главниот лик бил принуден да ѝ се јави на мајка си за да ја праша дали знаела за гласините дека нејзиниот татко можеби има вонбрачни деца.
„Таа молчеше за момент, а потоа призна дека го знае ова и го сметаше за вистина бидејќи нејзиниот татко беше познат женкар“, рече таа.

Така испадна дека се оженил со своја братучедка. Но, тој објаснува дека тој и неговата сопруга немаат и не планираат да имаат деца, бидејќи секој од нив веќе има по три деца од претходниот брак.

Извор: јената.блитз.бг


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1