ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/11/22 7:00 PM

Секс четири пати неделно и контрола врз мобилниот – Џеј Ло има строги правила за сите нејзини дечковци

Џенифер Лопез можеби денес ужива во љубовта со старо новиот свршеник Бен Афлек, со кој конечно заплови во мирно пристаниште, но ситуацијата беше сосема поинаква.

Латино дивата беше позната по турбулентните врски, а по бројните емотивни проблеми реши на некој начин да се осигура и да ја намали можноста некој повторно да ја „заведе“.

Имено, иако беше и остана една од најубавите жени на светот, не е тајна дека многу партнери ја изневеруваа, почнувајќи од нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони. По него таа беше во врска со Каспер Смарт, а потоа се сврши со Алекс Родригез. Токму затоа, според странските медиуми, таа смислила правила кои ќе мора да ги почитуваат сите нејзини мажи.

За жал, правилата не и помогнале со серискиот прељубник Родригез, но како што пишува Фокс њуз, благодарение на нив ја открила измамата на својот сакан.

Нема стјуардеса
Нејзиниот поранешен сопруг наводно имал афера со стјуардеса на приватен лет, што ја налутило Џенифер толку многу што таа им забранила на жените да работат на нејзините приватни летови до понатамошно известување.

Анонимен извор тогаш изјавил дека „таа ги мрази стјуардесите бидејќи нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони имал афера со една додека биле во брак“. Затоа во авионите има машки стјуарди кои  се нејзини лични асистенти.

Мора да бидат во форма
Ретко кој би можел да ја замисли Џеј Ло со некој што има стомак. Пејачката и актерка е позната по својот војнички начин на живот и вежби, а истото го бара и од своите партнери. Така, во еден момент дури и Афлек го фрлила на строга диета и вежбање.

Џеј Ло наводно бара од своите партнери да пристапи до телефонот кога ќе посака таа. Токму така открила дека Родригез е неверен. Латино дивата видела пораки од Медисон Лекрој на неговиот телефон, иако подоцна се заколнала дека ништо не се случило.

Не повеќе од три пијачки во текот на вечерта

Кога се забавувала со Родригез, пејачката инсистирала дека кога не е со него може да испие само три пијачки во текот на вечерта. Лопез обично не пие, а во една прилика изјавила: „Не пијам, не пушам и не конзумирам кофеин. Тоа навистина ја уништува вашата кожа како што стареете“.

Многумина се запрашаа и дали ова правило го применила на Афлек, кој претходно имал проблем со пиењето, а според странските медиуми, актерот веќе извесно време бил трезен. Јавно проговорил и за одењето на рехабилитација и за проблемот со пиењето што го имал додека бил во брак со Џенифер Гарнер.

Интимен однос 4 пати неделно

Според Marca, Џеј Ло е ексклузивна по ова прашање, а тоа е дури и една точка од предбрачниот договор со Афлек. Таа бара минимум 4 пати неделно, а тоа требаше да го потпише Бен ако сака да се ожени со неа.

извор: https://wanted.mondo.rs/

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1