ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/10/22 8:54 AM

„Време е за градник, Меган го натерала да дои“ – Се соблече Принцот Хари

Принцот Хари папараците го фотографираа гол во петокот на поло натпревар, кога ја подигна мајцата за да му го намачкаат грбот со крем за сончање.
Коментарите, исто како и изданието на принцот, беа невообичаени:

„Хари би морал да внимава на сите тие бурито и чипсови“ ​​пишува еден од илјадниците коментатори во Дејли Меил, чии читатели не го сакаат многу Сасекс.

„Време е за градник“, советува друга.

„Дали Маркл го натера да дои, за последен удар на неговата машкост? прашува третиот.

Меган и Хари решија да потпишат договор вреден 150 милиони долари со Нетфликс и ветија дека ќе снимаат во Бакингемската палата.

Аналитичарите сметаат дека враќањето на Хари и Меган во Велика Британија е проблематично бидејќи може да го оттргне вниманието од она што е важно, а тоа е прославата на 70 години од владеењето на саканата Елизабета Втора.

Фото: курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1