ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/9/22 9:00 PM

На каква масажа бил сопругот на Пишек – Нови детали за смртта на Николина Пишек

Во Белград на 44-годишна возраст вчера почина српскиот историчар на уметност, Видоје Ристовиќ, сопруг на водителката Николина Пишек.

Тој починал во салон за масажа, а Курир.рс дојде до нови информации за неговата смрт.

Сега се чека обдукција за да се знае точната причина за смртта.

Видоје бил во салон за масажа, а масерката, која била постара жена од околу 60 години, која требало да направи електрична масажа,

Во станот на Врачар во Белград пристигнала Николина, но и првата сопруга на покојниот Видоје.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1