ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/6/22 10:00 PM

(Видео) Скандал на свадба – Зетот ја лижел невестата пред сватовите

Компликациите и срамот на свадбите дефинитивно никогаш не завршуваат.

Еден младоженец ги згрози корисниците на социјалните мрежи со танц кој многумина го опишаа како „срамен“.

Видеото на кое играат младенците го преплави интернетот, а станува збор за игра која како што многумина велат „ги преминало сите граници и мерки“.

Дали невестата и младоженецот отидоа предалеку? Невестата седела на стол со прстот во уста, додека младоженецот играл пред неа.

Сето тоа стигна до точка што невестата ја крена ногата и ја стави на рамениците на нејзиниот сопруг, без оглед на гостите кои стоеја околу нив. Младоженецот потоа заводливо ги лижел бутовите на својата партнерка.

Гостинот на свадбата во видеото напиша:

@ericunderwoodtiktok Bon appetite! 😋 #fyp ♬ original sound – EricUnderwoodTikTok

– Младоженецот умираше од глад! – стои на видеото.
Ова видео наиде на бројни осуди на интернет.

„Ова не се прави пред луѓе, а камоли на свадба“, „Срам ми е да го гледам ова, се срамам од тоа во нивно име“, „Замислете како се чувствува нејзиниот татко“, „Никогаш не биле во спална соба“, „Можно ли е ова да го прават пред роднини?“, „Непријатно ми е, а само го гледам видеото“, „Уф“, беа само дел од коментарите.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1