ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/5/22 8:00 PM

Цел свет зборува за бицепсот на шпанската кралица Летиција

Секое нејзино појавување во фустани без ракави неизбежно го привлекува вниманието на нејзините атлетски извајани раце.

Шпанската кралица Летиција неодамна присуствуваше на состанокот на Кралскиот комитет на Советот за лица со инвалидитет во Мерида, а за таа појава избрала едноставен црно-бел фустан со потписот на брендот Манго.

Фустанот ги откри нејзините извајани раце, но и дека очигледно редовно вежба. За тоа се заслужни истрајноста во медитеранската исхрана и склекови на трицепс, кои се прават во исправена положба, потпрени со дланките на ѕидот.

 

извор: B92.net

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1